MODERN STYLE

SHAKER ESPRESSO

Frequently asked questions

Üyelik

Neden üye olmalıyım? Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?


- Nicheand.co’ya üye olmadan da ziyaretçi kimliği ile alışveriş yapabilirsiniz. Ancak biz siparişlerinizin takibini sistem üzerinden yapabilmeniz ve siparişiniz ile ilgili sizinle gerekli durumlarda iletişime geçilebilmesi, sipariş statü güncellemelerinin tarafınıza iletilebilmesi için üyelik oluşturarak alışveriş yapmanızı öneriyoruz.
Üyelik bilgilerimi güncellemeli miyim?


-Siparişiniz ile ilgili tüm güncel bilgiler üyelik oluştururken beyan etmiş olduğunuz iletişim bilgileriniz üzerinden paylaşılacağı için bu bilgilerinizde değişiklik olması durumunda hesabınızdan güncellenmesini öneriyoruz.
Şifremi unuttum, ne yapmalıyım?


-Sistemimize üyelik oluşturduğunuz e-posta adresinizi girerek “şifremi unuttum” butonuna tıklamanız durumunda yeni şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Alışveriş

Nicheand.co'dan nasıl alışveriş yapabilirim?


-Nicheand.co üyeliğinizi oluşturduktan veya üye girişinizi yaptıktan sonra hemen alışverişe başlayabilirsiniz. Dilerseniz ilgilendiğiniz marka veya ürünlerle ilgili arama yapabilir; beğendiğiniz ürünleri, renk ve beden seçeneklerini işaretledikten sonra sepetinize ekleyebilir, teslimat ve ödeme bilgilerini doldurarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

A great looking kitchen cabinet can make all the difference and has the ability to perk up an old fashion design. Updating your kitchen by replacing just the cabinets will breathe new life into it.  Increase the value of your home, a cheaper alternative, durable and hard wearing, choice and variety, ease of assembly, lead times and easy park replacement.

Address: 134-02 32nd Ave, Flushing, NY 11354

Phone: 718-886-4588

Fax: 718-886-3011

© Copyright 2018 Chung Hua Kitchen & Cabinet | Return Policy | Term and Conditions | Design by MW Creative Studio.